• Wpisów: 1242
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis: 2 dni temu, 15:21
  • Licznik odwiedzin: 76 252 / 3329 dni
 
ich19747
 
"Powiem Wam czego chcą kobiety. Albo czego nie chcą.
OTÓŻ KOBIETY BARDZO NIE CHCĄ BYĆ SWOJE.
Przecież to o to chodzi. O to spojrzenie, które mówi „chcę Cię”. O ten mocny uścisk „nikomu Cię nie oddam”. O to złapanie za tyłek pokazujące „jesteś moja”.
Kobiety, które mówią, że chcą być tylko swoje, kłamią. Bo wszystkie chcą do kogoś należeć, być rzucane na łóżko, łapane od tyłu za brzuch i odciągane podczas robienia obiadu. Marzą o tym, żeby ktoś zabrał im komputer sprzed nosa podczas odpisywania na maile i odciągnął je ot tak, bo ich pragnie. Chcą mieć kogoś, kto nie pozwoli im się wyspać.
Każda kobieta potrzebuje, żeby ktoś trochę na jej punkcie wariował. Żeby ją sobie przywłaszczał, chciał jej i nie czekał aż rozbierze buty, by wziąć co jego.
Tak, one też chcą radzić sobie same, spełniać się, być w czymś najlepsze, ale wcale, choć wielu się tak błędnie wydaje, nie chcą być tylko swoje.
One szczerze tego nienawidzą. Nienawidzą być tylko swoje.
KOBIETO!
Poszukaj faceta, który oprócz tego, że pokocha Cię i będzie z Tobą rozmawiał o religii i pieniądzach, będzie Cię brał jak swoją. Rozbierał wzrokiem, oglądał jak okaz sztuki i całował zawsze tak, jakby robił to po raz ostatni, bo tylko przy takim mężczyźnie będziesz się czuła lepsza niż jesteś.
Znajdź kogoś, kto sprawia, że czujesz się lepsza niż jesteś.
2018-03-24 20.06.24.jpg

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.